Stebuklo nesulaukta – pralaimėta „Kairatui“ ir antrą kartą

17 liepos 06, Ketvirtadienis 22:50

Klaipėdos „Atlantas“, garbingai kovojęs namie, antrą sykį pralaimėjo Kazachstano vicečempionams – Almatos „Kairato“ futbolininkams 1:2.

12 min. spragą svečių gynyboje rado Andejus Ciofu. Tačiau baigiantis kėliniui į šeimininkų vartus krito du įvarčiai: 35-ąją min. 11 m baudinį realizavo Ivo Iličevičius, o 39-ąją min. pergalingą įvartį pasiekė Gerardas Gohou.

Klaipėdiečiai nuo pirmųjų minučių ėmė rengti išpuolius svečių aikštės pusėje. Ypač aktyvus buvo „Atlanto“ puolėjas Tadas Labukas. Šeimininkų gana greitai buvo vainikuotos. 12-ąją min. suklydus kazachų žaidėjams, dviese prieš „Kairato“ gynėją Timūrą Rudoselskį išbėgo A.Ciofu ir T.Labukas. Moldavas, ryžęsis pats smūgiuoti, taikliai pasiuntė kamuolį į tolimą vartų pusę.

Įvartis tarsi pažadino „Kairato“ futbolininkus, kurie surengė keletą atakų, pasibaigusių netaikliais šūviais.

Žaibas iš giedro dangaus trenkė 34-ąją min. Edgaras Žarskis, siekdamas išmušti kamuolį, užkabino G.Gohou kojas. Puolėjas nedelsdamas krito, o susitikimo arbitras belgas Nicolas Laforge beregint parodė į 11 m žymę. „Atlanto“ vartininkas Deividas Mikelionis atspėjo pusę į kurią smūgiavo I.Iličevičius, tačiau kroato šūvis buvo pernelyg stiprus, jog jį atremtų vartų sargas.

39-ąją min. „Atlanto“ baudos aikštelėje vėl kovojo E.Žarskis ir G.Gohou. Šįkart rezultatyviausias svečių žaidėjas sumaniai pergudravo klaipėdiečių gynėją ir nepateisinamai vartus palikusį D.Mikelionį.

Artėjant pertraukai atodūsio banga nuvilnijo per tribūnas. Po T.Labuko tolimo smūgio kamuolys pralėkė pro pat skersinį.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo uostamiesčio ekipos atakomis. Du kartus po Marko Benetos išmestų užribių „Atlantas“ vos neišlygino rezultato. Pirmuoju atveju kamuolys nepataikė į stačiakampį, antruoju – kamuolį pagavo vartininkas Vladimiras Plotnikovas.

Įpusėjus kėliniui iš toli pavojingai smūgiavo Davidas Andronikas. Po kelių minučių Justas Raziūnas pasiuntė kamuolį į svečių baudos aikštelę, tačiau niekas iš komandos draugų nesuskubo prie kamuolio.

Baigiantis susitikimui ekipos apsikeitė pavojingais šūviais, tačiau švieslentėje liko žibėti tie patys, svečių pergalę liudijantys skaičiai – 1:2.

Atlantas“ – „Kairat“ 1:2 (1:2)

Įvarčiai:

12 min. Andrejus Ciofu („Atlantas“) 1:0

35 min. Ivo Iličevičius („Kairat“) 1:1 (iš 11 m)

39 min. Gerardas Gohou („Kairat“) 1:2