"Atlantas B" komandos vairas - Donato Naviko rankose

17 gegužės 18, Ketvirtadienis 08:11

Klaipėdos "Atlanto" dubleriai sužaidė antrąsias rungtynes Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo čempionate.

Pirmosiose pirmenybių varžybose 4:0 sutriuškinę Mažeikių "Atmosferą", šią savaitę „Atlantas B“ Šiauliuose susirėmė su „Juventos-99“ komanda.

Po atkaklios, permainingos kovos buvo užfiksuotos lygiosios – 3:3. Taikus rezultatas buvo ir po pirmojo kėlinio – 2:2. „Atlanto“ dubleriai, po Dovydo Norvilo (3 min.), Tomo Gvazdinsko (32 min.) ir Gusto Gumbaravičiaus (70 min.) taiklių smūgių, trissyk pirmavo, tačiau pergalės neišsaugojo.

Pirmą kartą komandai vadovavusiam Donatui Navikui teko sukti galvą, kaip išsaugoti bent tašką, nes dėl raudonos kortelės iš aikštės buvo išvarytas T.Gvazdinskas, o kai keitimų limitas buvo išnaudotas, traumą patyrė ir D.Norvilas.

Kitas rungtynes „Atlanto B“ ekipa žais birželio 3-iąją Klaipėdoje su Gargždų „Gargždų pramogų-SC“ futbolininkais.

(61‘) Dominykas Čiesna 85

Klaipėdos "Atlanto" dubleriai sužaidė antrąsias rungtynes Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo čempionate. Pirmosiose pirmenybių varžybose 4:0 sutriuškinę Mažeikių "Atmosferą", šią savaitę „Atlantas B“ Šiauliuose susirėmė su „Juventos-99“ komanda. Po atkaklios, permainingos kovos buvo užfiksuotos lygiosios – 3:3. Taikus rezultatas buvo ir po pirmojo kėlinio – 2:2. „Atlanto“ dubleriai, po Dovydo Norvilo (3 min.), Tomo Gvazdinsko (32 min.) ir Gusto Gumbaravičiaus (70 min.) taiklių smūgių, trissyk pirmavo, tačiau pergalės neišsaugojo. Pirmą kartą komandai vadovavusiam Donatui Navikui teko sukti galvą, kaip išsaugoti bent tašką, nes dėl raudonos kortelės iš aikštės buvo išvarytas T.Gvazdinskas, o kai keitimų limitas buvo išnaudotas, traumą patyrė ir D.Norvilas. Kitas rungtynes „Atlanto B“ ekipa žais birželio 3-iąją Klaipėdoje su Gargždų „Gargždų pramogų-SC“ futbolininkais.