"Atlantas B" komandos vairas - Donato Naviko rankose

"Atlantas B" komandos vairas - Donato Naviko rankose
17 gegužės 18, Ketvirtadienis 08:11


Klaipėdos "Atlanto" dubleriai sužaidė antrąsias rungtynes Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo čempionate.

Pirmosiose pirmenybių varžybose 4:0 sutriuškinę Mažeikių "Atmosferą", šią savaitę „Atlantas B“ Šiauliuose susirėmė su „Juventos-99“ komanda.

Po atkaklios, permainingos kovos buvo užfiksuotos lygiosios – 3:3. Taikus rezultatas buvo ir po pirmojo kėlinio – 2:2. „Atlanto“ dubleriai, po Dovydo Norvilo (3 min.), Tomo Gvazdinsko (32 min.) ir Gusto Gumbaravičiaus (70 min.) taiklių smūgių, trissyk pirmavo, tačiau pergalės neišsaugojo.

Pirmą kartą komandai vadovavusiam Donatui Navikui teko sukti galvą, kaip išsaugoti bent tašką, nes dėl raudonos kortelės iš aikštės buvo išvarytas T.Gvazdinskas, o kai keitimų limitas buvo išnaudotas, traumą patyrė ir D.Norvilas.

Kitas rungtynes „Atlanto B“ ekipa žais birželio 3-iąją Klaipėdoje su Gargždų „Gargždų pramogų-SC“ futbolininkais.

 

Startinė sudėtis: 
(61‘) Vincentas Šarkauskas 27
Lukas Beneta 5
Ainis Vilavičius 6
Tomas Gvazdinskas 10
Gintas Rakauskas 14
(61‘) Vladislav Kučerov 15
Dovydas Norvilas 20
(70‘) Deividas Šiuša 35
Martynas Velyvis 41
(66‘) Jvegenij Dodonov 88
Jonas Latakas 93
------------ 
Atsarginiai žaidėjai: 
(61‘) Mantas Bertašius 31
(70‘) Martynas Bačko11
(66‘) Gustas Gumbaravičius 24
(61‘) Dominykas Čiesna 85

Klaipėdos "Atlanto" dubleriai sužaidė antrąsias rungtynes Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo čempionate. Pirmosiose pirmenybių varžybose 4:0 sutriuškinę Mažeikių "Atmosferą", šią savaitę „Atlantas B“ Šiauliuose susirėmė su „Juventos-99“ komanda. Po atkaklios, permainingos kovos buvo užfiksuotos lygiosios – 3:3. Taikus rezultatas buvo ir po pirmojo kėlinio – 2:2. „Atlanto“ dubleriai, po Dovydo Norvilo (3 min.), Tomo Gvazdinsko (32 min.) ir Gusto Gumbaravičiaus (70 min.) taiklių smūgių, trissyk pirmavo, tačiau pergalės neišsaugojo. Pirmą kartą komandai vadovavusiam Donatui Navikui teko sukti galvą, kaip išsaugoti bent tašką, nes dėl raudonos kortelės iš aikštės buvo išvarytas T.Gvazdinskas, o kai keitimų limitas buvo išnaudotas, traumą patyrė ir D.Norvilas. Kitas rungtynes „Atlanto B“ ekipa žais birželio 3-iąją Klaipėdoje su Gargždų „Gargždų pramogų-SC“ futbolininkais.
Skaityti 1964 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Auto Logo
UAB
UAB