„Atlantas B“ sezoną pradėjo pergalingai !

17 gegužės 12, Penktadienis 08:21

Klaipėdos „Atlanto“ pamaina – „Atlantas B“ startavo Lietuvos futbolo II lygoje Vakarų zonos pirmenybėse. Šiame sezone į dvi Pietų ir Vakarų zonas suskirstytos komandos varžysis dėl nugalėtojų titulo. Divizionų laimėtojai ir antrąją vietą užėmusios komandos iškovoja teisę rungtyniauti 1-oje lygoje.

2-a lyga startavo praėjusią savaitę, tačiau kadangi Vakarų zonoje – nelyginis komandų skaičius (9), „Atlantui B“ vietoje to teko plušėti treniruotėse. Visgi antrajame ture klaipėdiečiai namie sutiko Kretingos „Minijos“ nepasigailėjusios Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje buvo įvarčių sausra, bet po pertraukos Rimanto Žvingilo treniruojami „Atlanto B“ futbolininkai surengė įvarčių lietų, prie kurio daugiausiai prisidėjo Rokas Filipavičius įmušęs du įvarčius. Kartą tiksliai smūgiavo Rokas Gedminas ir Gintas Rakauskas. Uostamiesčio komandą sezoną atidarė triuškinančia pergale 4:0 (0:0).

Kitas rungtynes „Atlantas B“ žais su Šiaulių „Juventa-99“ komanda. Dvikova vyks gegužės 17-ąją Saulės mieste.