Tolimajame Visagine – saldi pergalė prieš „Utenį“

Tolimajame Visagine – saldi pergalė prieš „Utenį“
17 balandžio 20, Ketvirtadienis 19:53

Klaipėdos „Atlantas“, Visagine net 3:0 nugalėjęs Utenos „Utenį“, sėkmingai baigė Lietuvos A lygos futbolo čempionato pirmąjį ratą.

Uostamiesčio futbolininkai per septynerias rungtynes pelnę 14 taškų, užima antrąją vietą.

Įvarčius į aukštaičių vartus pelnė Andrejus Paniukovas (23 min.), Olegas Dmitrijevas (65 min.) ir Linas Pilibaitis (85 min.).

Klaipėdiečiai nuo pirmųjų minučių buvo aktyvesni – prie „Utenio“ vartų pavojingas progas kūrė vieną po kitos.

Ypač gerą galimybę taikliai spirti Andrejus Paniukovas turėjo 10-ąją min. Iššokęs prieš vartininką Dejaną Garačą nesugebėjo jį pergudrauti.

Po šio momento aikštėje įsivyravo kvapą gniaužiančių progų sausra. Tai buvo savotiška tyla prieš audrą. 23-iąją min. kamuolys suspurdėjo tinkle. Po O.Dmitrijevo perdavimo į baudos aikštelę, galva kamuolį į tolimą vartų kampą taikliai pasiuntė A.Paniukovas.

Baigiantis kėliniui rezultatyviausias čempionato žaidėjas dar kartą patikrino „Utenio“ vartininko budrumą, smūgiavęs iš maždaug 18 metrų.

Po pertraukos parodyti ką moka turėjo progų ir „Atlanto“ tvirtovės raktininkas Deividas Mikelionis. Iš pradžių Gabrielius Zagurskas spyrė į viršutinį stačiakampio kampą, o vėliau japonas Takuya Matsunaga iš geros pozicijos šovė pro šalį.

Dėl antrojo įvarčio uteniškiai turėtų kaltinti patys save. „Utenio“ vartininkas D.Garača, norėdamas išmesti kamuolį į aikštę, išleido jį iš rankų. Už tai, kad vėl buvo sugriebtas kamuolys, už taisyklių pažeidimą teisėjas Robertas Šmitas užfiksavo pražangą šeimininkų baudos aikštelėje. Po A.Paniukovo perdavimo O. Dmitrijevas padvigubino skirtumą – 2:0.

Po to, kai 72-ąją min. traumą patyrė Konstantinas Šulcas, pirmą kartą šiame sezone aikštėje pasirodė „Atlanto“ naujokas Robertas Freidgeimas.

Aukštaičiai, siekdami sušvelninti santykį, vėl buvo nubausti. 85-ąją min. pirmą įvartį pirmenybėse pasiekė klaipėdiečių saugas Linas Pilibaitis.

Anot uostamiesčio vienuolikės vyriausiojo trenerio Konstantino Sarsanijos, rezultatas neatspindi įvykių aikštėje – pergalė buvo iškovota po sunkios kovos.

„Utenio“ komanda – kovinga, gerai organizuota ir kvalifikuota, žaidžia trimis vidurio gynėjais. Nebent aukštaičiams trūksta galingumo puolant“, – daugiau dėmesio varžovams nė saviškiams po varžybų skyrė strategas.

 

Rungtynių statistika

Utenis“ – „Atlantas0:3 (0:1)

 

Įvarčiai:

23 min. Andrejus Paniukovas („Atlantas“)       1:0

65 min. Olegas Dmitrijevas („Atlantas“)           2:0

85 min. Linas Pilibaitis ("Atlantas")                  3:0

 

Atlantas“:

1. Deividas Mikelionis

33. Konstantinas Šulcas (34 min. įspėtas, nuo 73 min. 4. Robertas Freidgeimas)

21. Justas Raziūnas

88. Sergejus Obivalinas

3. Vytas Gašpuitis

6. Andrius Bartkus

9. Donatas Kazlauskas (nuo 81 min. 27. Andrejus Ciofu)

28. Linas Pilibaitis (66 min. įspėtas)

99. Olegas Dmitrijevas

7. Jurijus Vereščiakas

13. Andrejus Paniukovas (nuo 83 min. 10. Rokas Gedminas)

Skaityti 675 kartai

Medija

Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Balticum
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė