Klaipėdoje finišavo Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybės

17 balandžio 11, Antradienis 18:20

Savaitgalį Klaipėdoje praūžė Žemaitijos veteranų salės futbolo lemiamos kovos.  Finalo ketverto varžybose dalyvavo keturios geriausios Žemaitijos salės futbolo komandos, kurios gerą žaidimą demonstravo viso sezono metu.

Pusfinalio kovoje „Atlanto veteranai“ susirungė su Mažeikių „Arimetras“ futbolininkais. Intrigos šiame mače neužfiksuota. Pirmąjį kėlinį „atlantiečiai“ laimėjo rezultatu 2:0. Po pertraukos uostamiesčio veteranai užkūrė tikrą pirtį varžovams ir įmušė dar šešis įvarčius. Galutinis rezultatas 8:0 „Atlanto veteranų“ naudai.

Antrąją pusfinalio porą sudarė Tauragės „Tauras“ ir Šiaulių „Maseros“ komandos. Šiose rungtynėse intriga laikėsi iki paskutiniųjų sekundžių. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 3:3 (2:2), tad žaidėjams teko mušti baudinius. Ši loterija geriau susiklostė „Taurui“, kuris į finalą žengė laimėdamas baudinių seriją 5:4.

Nors šiauliečiai pusfinalyje apmaudžiai nusileido varžovams, tačiau kovoje dėl broznos Saulės miesto komanda su Mažeikių „Arimetru“ žaidė drąsiai ir užtikrintai. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:1, „Maseros“ komandos naudai.  Antroje susitikimo pusėje šiauliečiai įjungė aukštesnę pavarą bei nurūko bronzinių medalių link. Galutinis rezultatas 4:1(2:1).

Visų lauktame finale akis į akį stojo reguliariojo sezono lyderiai- „Atlanto veteranai“ ir „Tauras“. Kova dėl aukso, kaip ir tikėtasi, buvo atkakli. Nuo pirmųjų rungtynių minučių užvirė kova dėl kiekvieno kamuolio. Nusileisti nenorėjo nei viena komanda, o karštų situacijų taip pat netrūko. Pirmasis kėlinys baigėsi tauragiškiams pirmaujant minimalia persvara 1:0. Antrąjame kėlinyje „Tauras“ padvigubino rezultatą, bet „Atlanto veteranai“ ginklų nesudėjo. M.Jegorovas sušvelnino „atlantiečių“ atsilikimą. Rungtynių pabaigoje žiūrovai išvydo ir tikrą klaipėdiečių vartų šturmą, o kovoti iki galo padėjo  ir „Vakarų fronto“ sirgalių Ultras, karštai palaikęs „Atlanto veteranus“. Visgi, atakos ir smūgiai į vartus buvo bevaisiai. Tauragės „Tauras“ nors ir sunkiai, tačiau iškovojo pergalę rezultatu 2:1. Toks rezultatas tauragiškiams leido kelti nugalėtojų taurę į viršų bei užsikabinti aukso medalius.