Su Trakų „Trakais“ – kovingos lygiosios

17 balandžio 04, Antradienis 21:34

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 5-ąjį turą pradėjusios Klaipėdos „Atlanto“ ir Trakų „Trakų“ vienuolikės sužaidė lygiosiomis – 1:1.

Pirmajame kėlinyje komandų vartininkai daug darbo neturėjo. Keletą pavojingesnių šeimininkų išpuoliui teko neutralizuoti Ignui Plūkui, "Trakų" komandos vartininkui. Aikštėje netrūko ir kietos kovos. Geltonų kortelių lietus pasipylė antroje rungtynių pusėje. Iš viso jų buvo parodytos penkios – trys nuobaudas gavo "Atlantas" bei dvi korteles užsidirbo svečiai. Šeimininkus į priekį išvedė Andrejus Paniukovas, kuris 79-ą minutę atsidūrė geroje pozicijoje prieš varžovų vartininką ir jį nuginklavo. „Trakus“ nuo pralaimėjimo išgelbėjo buvęs „Atlanto“ atakų lyderis Maksimas Maksimovas. Rusas iš keleto metrų uždarė perdavimą 87-ą rungtynių minutę.

Itin kovingai vykusių rungtynių pagrindiniai įvykiai klostėsi per paskutiniąsias minutes. 79-ąją min. klaipėdiečius į priekį išvedė Andrejus Paniukovas, pasiekęs penktąjį įvartį pirmenybėse.

Tačiau uostamiesčio ekipos gerbėjų nuotaiką sugadino buvęs „Atlanto“ žaidėjas, vos pirmąsias rungtynes už senosios Lietuvos sostinės klubą žaidęs Maksimas Maksimovas. 87-ąją min., po sumaišties prie šeimininkų vartų, jis išlygino rezultatą.

Po rungtynių "Atlanto" strategas Konstantinas Sarsanija sakė: "Kovingos, sunkios rungtynės, su stipriu, patyrusiu varžovu. Mūsų komanda jauna, amžiaus vidurkis iki 23 metų, išskyrus Liną Pilibaitį ir Andrių Bartkų, tad mums pritrūko patirties norint išlaikyti pergalingą rezultatą. Aš manau, kad mes žaidėme geriau- susikūrėme daugiau progų, manau, buvome arčiau pergalės".

5 įvarčius čempionate įmušęs A. Paniukovas ir toliau nepralenkiamas A lygos snaiperių reitinge.

Sužaidęs penktąsias A lygos rungtynes „Atlantas“ su 8-iais taškais komandų rikiuotėje išlieka antras, tačiau likusios lygos komandos penktojo turo rungtynių dar nesužaidė. Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais balandžio 12-ąją išvykoje su „Jonavos“ komanda, o namie "Atlantas" kovos  balandžio 26-ąją su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais.