“Šilutės šamai”- “Atlanto” taurės laimėtojai

17 vasario 20, Pirmadienis 19:49

Pirmą kartą organizuojamame  „Atlanto“ futbolo klubo krepšinio turnyre paaiškėjo nugalėtojai.

Finale dėl „Atlanto“ taurės intriga svečiavosi tik pirmajame kėlinyje. „Šilutės šamų“ ir „VPK-Prometėjo“ akistatoje  pastaroji komanda pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 16:10. Vėliau dominavo  pamario krepšininkai. Atkarpą 19:0 sužaidę „Šamai“ atitolo nuo oponentų ir likusią rungtynių dalį tik didino turimą pranašumą. Rungtynes šilutiškiai laimėjo rezultatu 82:48 ir išsivežė taurę bei čempionų titulą į Šilutę. „VPK-Prometėjo“ neišgelbėjo ir net  7 tritaškius pataikęs V. Lekevičius. Iš viso jis pelnė 23 taškus bei atkovojo 9 kamuolius, V. Repšys pridėjo 11, o A. Gilys įmetė 10. „Šilutės šamus“ į triumfą vedė 17 taškų įmetęs A. Stonis, 15 pridėjo G. Šimkus, J. Jaunius pasižymėjo pelnydamas 12 taškų.

„Šilutės šamų“ pergalę „Atlanto“ veteranų taurėje galime laikyti dėsninga, kadangi nuo turnyro pradžios pamariečiai šlavė visus varžovus iš kelio ir didelės konkurencijos neturėjo.

Tuo metu rungtynėse dėl trečiosios vietos intrigos netrūko. „Rangos“ ir „Labas“ dvikovoje net septynis kartus keitėsi pirmaujanti komanda. Po trečiojo kėlinio „Ranga“ turėjo trapią vieno taško persvarą 40:39. Panašu, kad lemiamame ketvirtyje „Labas“ komandai nebeužteko jėgų kovoti su „Ranga“, kuri kėlinį laimėjo dviženkle persvara bei iškovojo trečiąją vietą „Atlanto“ veteranų taurėje. Įspūdingą bronzinį pasirodymą surengė G. Šeduikis, kuris pelnė 27 taškus ir atkovojo net 18 kamuolių, 12 taškų ir 10 kamuolių sugriebė A. Meškelevičius. „Labas“ gretose po 10 taškų pelnė D. Varkalis ir A. Baltimiškis.

Naudingiausiais žaidėjais išrinkti G. Šeduikis („Ranga“), D. Varkalis („Labas“), V. Repšys („VPK-Prometėjas“) bei A. Stonis („Šilutės šamai“).

„Atlanto“ taurės turnyras – socialinis projektas, skirtas vyresniojo amžiaus žmonėms – 50-mečiams ir vyresniems, mėgstantiems bei norintiems žaisti krepšinį. Pirmą kartą rengiamame turnyre ryžosi dalyvauti keturios komandos: „VPK-Prometėjas“, „Labas“, „Ranga“ bei Šilutės „Šamai“.