Paaiškėjo „Atlanto“ taurės finalo dalyviai

17 vasario 16, Ketvirtadienis 19:07

Klaipėdos „Atlanto“ futbolo klubo organizuojamame krepšinio turnyre, orientuotame į  50-mečius ir vyresnius, praūžė pusfinalio kovos.

Pirmojoje poroje tarp „Rangos“ ir „VPK-Prometėjo“, tris kėlinius žaidimą kontroliavę „Rangos“ krepšininkai sustojo svarbiausiu metu. Prieš lemiamą ketvirtį 7 taškų persvarą turėjusi „Ranga“ jos neišsaugojo.  Aukštesnę pavarą įjungęs „VPK-Prometėjas“ kėlinuką laimėjo rezultatu 23:10 išplėšė bilietą į „Atlanto“ taurės finalą galutiniu rezultatu 64:58 (13:16, 16:19, 12:13, 23:10). Pralaimėtojams 19 taškų pelnė A.Meškelevičius, 13 taškų ir 17 kamuolių atkovojo G. Šeduikis.  „VPK-Prometėjo“ gretose net 32 taškus pelnė A. Gilys, jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, 17 taškų ir 12 kamuolių sugriebė V. Lekevičius.

Naudingiausiais rungtynių žaidėjais išrinkti A. Gilys („VPK-Prometėjas“) ir A. Meškelevičius(„Ranga“).

Antrajame „Atlanto“ taurės pusfinalyje susigrūmė turnyro lyderiai- „Šilutės šamai“, kurie išmėgino jėgas su „Labas“ komanda.  Po dviejų kėlinių „Šamų“ persvara siekė vos 1 tašką 31:30. Po pertraukos šilutiškiai truktelėjo į priekį 28:14 ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Rungtynes pamario atstovai laimėjo rezultatu 79:67. „Labas“ gretose 19 taškų pelnė A. Baltmiškis, 15 taškų surinko ir 16 kamuolių atkovojo M. Gečys. Nugalėtojams po 25 taškus įmetė P. Krepšta ir G. Šimkus. Trigubą dublį surinko J. Jaunius, žaidėjas pelnė 14 taškų, tiek pat atkovojo kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Būtent J. Jaunius ir M. Gečys tapo naudingiausiais šių rungtynių žaidėjais.

Dėl trečiosios vietos „Labas“ žais su „Ranga“ , o finale dėl aukso laukia „Šilutės šamų“ ir „VPK-Prometėjo“ mūšis.

„Atlanto“ taurės turnyras – socialinis projektas, skirtas vyresniojo amžiaus žmonėms – 50-mečiams ir vyresniems, mėgstantiems bei norintiems žaisti krepšinį. Pirmą kartą rengiamame turnyre ryžosi dalyvauti keturios komandos: „VPK-Prometėjas“, „Labas“, „Ranga“ bei Šilutės „Šamai“.