"Atlantas" minimaliu skirtumu nusileido "Rad" futbolininkams

17 vasario 12, Sekmadienis 09:05

Vėl į Kiprą ruoštis A lygos sezonui išvykęs Klaipėdos „Atlantas“ išmėgino jėgas su dar viena komanda iš Serbijos. Šį kartą uostamiesčio klubas sužaidė kontrolines rungtynes prieš Belgrado „Rad“ vienuolikę. Serbų pergalę nulėmė vienintelis pirmajame kėlinyje įmuštas įvartis - 1:0 (1:0).

Nuo pirmųjų mačo minučių „Rad“ užgulė klaipėdiečių vartus. Kelis sykius komandą gelbėjo patikimai žaidęs Deividas Mikelionis.

Sužaidus pusvalandį, pirmą pavojingą išpuolį surengė „Atlantas“, tačiau prieš vartus greitos atakos metu iššokęs Jurijus Verereščiakas proga nepasinaudojo.

Neišnaudoję puikaus momento klaipėdiečiai buvo nubausti po kelių minučių, kai smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Vladimiras Rodičius.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą toliau priklausė „Rad“ futbolininkams. „Atlantas“ atsakydavo kontratakomis. Vienos jų smaigalyje atsidūrusiam J.Vereščiakui pritrūko tikslumo, puolėjas mušė šalia vartų.

Dvikovos pabaigoje serbai užgulė "Atlanto" vartus, tačiau jų smūgiai skriejo pro šalį arba įmušti neleido vartininko meistriškumas.

„Atlanto“ starto sudėtis: D.Mikelionis, A.Bartkus, S.Obivalinas, R.Freidgeimas, D.Šimkus, O.Dmitrijevas, D.Kazlauskas, J.Raziūnas, A.Čofu, J.Vereščiakas.

Vėliau aikštėje pasirodė E.Ridley, R.Filipavičius, R.Šveikauskas, J.Bičkus, S.Juška, D.Norvilas, G.Urba, V.Gašpuitis, A.Alekou