Neišnaudojusiam „milijoną“ progų „Atlantui“ paskutinės minutės buvo neramios

16 lapkričio 06, Sekmadienis 20:48

Uostamiesčio „Atlantas“, įveikęs Jonavos „Lietavą“ 2:1, iškovojo svarbią pergalę siekdamas Lietuvos futbolo SMScredit.lt A lygos čempionato bronzos medalių.

Klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo solidžią persvarą – 2:0. Įvarčius 14-ąją ir 39-ąją min. pasiekė Ovidijus Verbickas ir Maksimas Maksimovas.

83-iąją min. buvęs „Atlanto“ puolėjas Rokas Krušnauskas taikliu smūgiu sušvelnino rezultatą – 1:2.

Nuo pirmųjų minučių Konstantino Sarsanijos auklėtiniai užgulė aukštaičių vartus.

Jau 11-ąją min. po pakelto kampinio Andrius Bartkus iš puikios padėties nepelnė įvarčio. Netrukus „Lietavos“ vartų sargas Giedrius Kvedaras buvo bejėgis – O.Verbickas meistrišku smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Varžovai nesutriko. Po Luko Miščiuko reido į baudos aikštelę rezultatą galėjo išlyginti Tadas Eliošius, tačiau greta vartų buvęs futbolininkas smūgiavo labai nesėkmingai.

Baigiantis kėliniui, šeimininkams pavyko padvigubinti rezultatą. 39-ąją min. O.Verbickas puikiai perdavė kamuolį prieš vartininką išbėgusiam Maksimui Maksimovui. Legionierius iš Rusijos netrukdomas įspyrė kamuolį į artimąjį vartų kampą – 2:0.

Antrajame kėlinyje vyko dinamiškas ir kovingas žaidimas. Pavojingi momentai vienas po kito kilo tai prie vienų, tai prie kitų vartų.

Po T.Eliošiaus smūgio kamuolys patikrino „Atlanto“ vartų tvirtumą, o Tomo Salamanavičiaus smūgis galva buvo netikslus.

Klaipėdiečiai mažiausiai keturis kartus neišnaudojo progų, po kurių už galvų ėmėsi visi stadione buvę žmonės.

Ypač palankias galimybes padidinti skirtumą turėjo vieni prieš vartininką atsidūrę M.Maksimovas, Olegas Dmitrijevas. Po Mariaus Papšio smūgio sudrebėjo „Lietavos“ vartų virpstas. Po kitų klaipėdiečių smūgių stebuklus demonstravo svečių vartininkas G.Kvedaras.

Apsigynę nuo šeimininkų atakų, jonaviečiai sugrąžino intrigą. Po L.Miščiuko perdavimo R.Krušnauskas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į klaipėdiečių vartus.

Paskutinėmis minutėmis „Lietava“ bandė išgelbėti tašką, tačiau „Atlantui“ pavyko švęsti pergalę.

„Atlantas“ – „Lietava“ 2:1 (2:0)

Įvarčiai:

14 min. Ovidijus Verbickas („Atlantas“)               1:0

39 min. Maksimas Maksimovas („Atlantas“)         2:0

83 min. Rokas Krušnauskas („Lietava“)               2:1