Geriausias Kovo mėnesio „Atlanto“ futbolininkas – P.Valinčius

Geriausias Kovo mėnesio „Atlanto“ futbolininkas – P.Valinčius
16 balandžio 04, Pirmadienis 03:00

"Atlanto" futbolo klubo trenerių štabas ir administracija, atsižvelgę į komandos gerbėjų balsavimą ir patys įvertinę žaidėjų pasirodymą, geriausiu Kovo mėnesio žaidėju titulavo vartininką Povilą Valinčių.
Laureatas buvo šiltai pasveikintas ir gavo keturias dovanas – "Atlanto" šaliką, "Vakarų ekspreso" dienraščio mėnesio prenumeratą, neįkainojamą Vacio rankos paspaudimą bei vertingą galimybę nusifotografuoti su klubo generaliniu direktoriumi.
Po iškilmių P.Valinčius davė išskirtinį interviu klubo operatoriui.
„Labai malonu, kad buvau įvertintas už žaidimą. Smagu, – švytėjo futbolininkas. – Sau linkiu kuo mažiau praleisti, nes pernai nelabai sekėsi – daugokai įvarčių praleidau. O tikslas su komanda – laimėti Lietuvos auksą. „Atlante“ greitai apsipratau, nes jame žaidžia daug pažįstamų. Klaipėdoje įsikūriau su šeima. Žmonai labai patinka miestas. Gyvename netoli jūros. Išeiname pasivaikščioti su žmona ir dukra į pušinėlį. Šiaip laisvalaikiu daugiausia laiko skiriu poilsiui, per televizorių žiūriu krepšinį, kovinių menų varžybas. „Atlanto“ sirgaliams linkiu visada palaikyti komandą – nenuleisti rankų, net tada, kai jai sunku.“

Skaityti 2166 kartai

Medija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka