„Atlantui“ padės ir Uosto direkcija

„Atlantui“ padės ir Uosto direkcija
14 balandžio 23, Trečiadienis 21:00
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) vadovas Arvydas Vaitkus susitiko su Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos (KAMFF) bei Lietuvos futbolo A lygoje žaidžiančio „Atlanto“ klubo vadovybe – Romualdu Jonaičiu ir Vaciu Lekevičiumi.
Direkcija ir uostamiesčio reprezentacinis futbolo klubas susitarė dėl bendradarbiavimo 2014-aisiais metais. Pernai Lietuvos vicečempionų titulą iškovojęs „Atlantas“, po beveik dešimties metų pertraukos, vėl varžysis Senojo žemyno varžybose – Europos lygos turnyre.
„Uosto direkcija, kaip ir kiekviena socialiai atsakinga įmonė, daug dėmesio skiria ir sportui. Tikimės, kad mūsų pagalba Lietuvos A lygos čempionate kovojančiam „Atlantui“ padės siekiant reikšmingų pergalių“, – viltį išreiškė A.Vaitkus.
KAMFF prezidentas R.Jonaitis bei „Atlanto“ generalinis direktorius V.Lekevičius pasidžiaugė, kad Uosto direkcija išlieka ilgamečiu partneriu propaguojant sportą Vakarų Lietuvoje.
„Sieksime nenuvilti „Atlanto“ sirgalių bei visų kitų, kurių indėlis į sportą Klaipėdoje yra itin svarbus. Klubas, padedamas patikimų partnerių, visomis jėgomis stengiasi, kad futbolas uostamiestyje būtų pakeltas į dar aukštesnį lygmenį“, – tvirtino V.Lekevičius.

Skaityti 2778 kartai

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka