Rokas Krušnauskas 1 72'   79'  Dawid Smug
 Linas Pilibaitis 1 79'   85'  Dovydas Norvilas
 Gabrielius Zagurskas 1 80'

Rungtynės prasidėjo

Pirmas 10 min. Kauniečiai kamuolį valdo kur kas daugiau nei svečiai iš Klaipėdos. Kauniečiai jau keleta kartų smūgiavo i Dawido Smugo ginamus vartus. Kartą atlantiečius išgelbėjo skersinis.

23 min. kauniečiai veržiasi į priekį... Po Grato Sirgėdo pakelto kampinio, galvą įvartį mušą Linas Pilibaitis..

33 min. Gustas Gumbaravičius baudos aikštelėje neleistinai stabdo varžovų žaidėją ir teisėjas skiria 11 metrų baudinį. Linas Pilibaitis sėkmingai realizuoją baudinį.... 0:2....

Baigėsi pirmasis kėlinys. Deja, bet Klaipėdos "Atlantui" jis nebuvo sėkmingas... Po pirmojo kėlinio rezultatas 0:2

Prasidėjo antrasis kėlinys

52 min. Klaipėdos komandoje keitimas: vietoje Gusto Gumbaravičiaus, aikštėje pasirodė Deividas Šiuša.

53 min. Nieko nelaukdamas Algimantas Briaunys padarė dar vieną keitimą: vietoje Omaro Diarra į aikštę išbėga Jurijus Zacharkiv

56 min. Kauno "Žalgiris" po kontraatakos didina persvarą. 0:3...

Kauno "Žalgirio" komandoje keitimas: vietoje Joao Figueiredo  aikštėje pasirodo Ernestas Mickevičius

68 min. "Atlantas" atlieka paskutinį keitimą: vietoje Mariaus Papšio aikštėje pasirodo Ruslan Marushka

72 min. Kauno "Žalgiris" atlieka keitimą: vietoja Grato Sirgėdo aikštėje Rokas Krušnauskas

79 min. Teisėjas skiria abejotiną 11 metrų baudinį į "Atlanto" vartus. Linas Pilibaitis užtikrintai jį realizuoją .... 0:4

Rungtynės baigėsi. Kauno "Žalgiris" 4:0 Klaipėdos "Atlantas"