0 : 2
Atlantas
09-05-2018 18:00
 Waly Dioufas 1 29'   23'  Marius Papšys
49'  Donatas Kazlauskas
54'  Vice Kendeš
56'  Donatas Kazlauskas
61'  Edvinas Baniulis
72'  Leandro da Silva
76'  Danylo Beskorovainyi
86'  Donatas Kazlauskas

Komandos rungtynes pradės tokiom sudėtim:

PALANGA: 30 Antonas Cvetkovas;26 Mindaugas Bagužis;92 Waly Dioufas;37 Vladislavas Kaborda;21 Justas Raziūnas;23 Sigitas Urbys;Tomas Dombrauskis;28 Brice'as Goupy;7 Gvidas Juška;9 Simonas Urbys;45 Donatas Konikas

ATLANTAS: 12 Pavelas Doroševas;3 Danylo Beskorovainas;15 Abdoulaye Diallo;17 Michailas Kaliadka;77 Ivanas Pecha;94 Gerardas Žukauskas;6 Andrius Bartkus;89 Anilas Kočas;10 Marius Papšys;11 Domantas Šimkus;45 Edvinas Baniulis

Rungtynės prasidėjo

Palangos žaidėjas jau pačioje rungtynių pradžioje pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau, laimei, kamuolys praskriejo šalia virpsto

17 min. Marius Papšys kėlė kampinį prie varžovų komandos vartų ir po didelės sumaišties Palangos komandai vos ne vos pavyko apsiginti

23 min. ĮVARTIS!!! Marius Papšys maždaug iš 20 metrų sustabdė atšokusį kamuolį ir tiksliu smūgiu nuginklavo "Palangos" komandos vartininką
"Palanga" 0:1 "Atlantas"

29 min. "Palangos" komandos žaidėjas Waly Diofas baudžiamas geltona kortele

35 min. Andrius Bartkus po pakelto kampinio smūgiavo šiek tiek virš vartų

41 min. "Palangos" žaidėjas S.Urbys pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės krašto, tačiau, "Atlanto" vartų sargas atrėmė smūgį

BAIGĖSI PIRMASIS KĖLINYS

PRASIDĖJO ANTRASIS KĖLINYS

49 min. Atlanto komandoje keitimas: vietoje 10 nr. Mariaus Papšio - aikštėje pasirodė 9 nr. Donatas Kazlauskas

54 min. Atlanto komandoje keitimas: vietoje 6 nr. Andriaus Bartkaus - akštėje pasirodė 40 nr. Vice Kendeš

56 min. ĮVARTIS!!!!!  Po gražios kombinacijos, vienas prieš vartininką atsidūrė Donatas Kazlauskas ir be didesnio vargo pasiuntė kamuolį vartininkui tarp kojų.

61 min. Edvinas Baniulis baudžiamas geltona kortele

72 min. Palangos saugas Gvidas Juška pavojingai pramušė iš toli. Laimei, virš vartų

72 min. Atlanto komandoje keitimas: vietoje 45 nr. Edvino Baniulio - aikštėje pasirodė 5 nr. Leanrdo Da Silva

76 min. Danylo Beskorovainas baudžiamas geltona kortele

81 min. Palanga vos nesušvelino rezultato. Po perdavimo iš krašto Simonas Urbys, stovėdamas priešais vartus, smūgiavo virš jų.

86 min. Donatas Kazlauskas baudžiamas geltona kortele

90 min. Vice Kendeš turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau, į vartų stačiakampį nepataikė