Liepos 26 d., 13:00 val., Klaipėdos miesto centrinis stadionas
AtlantasMedia

Kontrolinę dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie nuo pirmų dvikovos minučių ilgiau kontroliavo kamuolį ir bandė ieškoti progų pasižymėti. Jau 8-ąją minutę galva smūgiavo Tadas Labukas, tačiau į vartus pataikyti nepavyko. Po keturių minučių dar kartą galva smūgiavo T. Labukas, tačiau šįkart savo darbą atliko vartininkas. Dar po penkių minučių progą pasižymėti turėjo reidą kraštu surengęs Vytautas Lukša, tačiau jo smūgį blokavo gynėjai.

24-ąją dvikovos minutę atlantiečiams galiausiai pavyko pralaužti varžovų gynybą - kamuolį į vartus pasiuntė komandos kapitonas Darvydas Šernas.

Pirmame kėlinyje klaipėdiečiai dar turėjo progų pasižymėti - iš maždaug šešiolikos metrų smūgiavo V. Lukša ir Tadas Labukas, tačiau savo darbą atliko varžovų vartininkas.

Antrąjį kėlinį uostamiesčio ekipa pradėjo pakeitusi septynis žaidėjus - į aikštę žengė A. Bartkus, T. Špiegis, A. Idowu, T. Vitukynas, D. Dobrecovs, V. Armanavičius ir B. Bimenyimana. Būtent jis pirmuoju savo lietimu vilkėdamas geltonai-mėlyną aprangą pelnė antrąjį įvartį. Tam jam prireikė vos poros minučių. Po perdavimo iš krašto naujasis „Atlanto“ futbolininkas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio progą pasižymėti turėjo ir „Minijos“ ekipa, kuri atliko baudos smūgį iš maždaug šešiolikos metrų, tačiau D. Surblio smūgiuotą kamuolį sugavo L. Paukštė.

Atlantiečiai ir toliau kūrė progas pasižymėti, tačiau varžovų gynybą dar kartą pralaužti pavyko tik 76-ąją minutę. D. Dobrecovas maždaug iš šešiolikos metrų pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

85-ąją dvikovos minutę dar vieną įvartį į „Minijos“ vartus pasiuntė V. Armanavičius.

Kitas draugiškas rungtynes „Atlanto“ futbolininkai žais jau kitą savaitę, liepos 26-ą dieną su „Palangos“ ekipa.

„Atlanto“ sudėtis dvikovoje prieš „Miniją“: L. Paukštė, D. Petkov (46' V. Armanavičius), V. Velichkoviv (46' A. Bartkus), M. Činikas, V. Lukša (46' T. Vitukynas), N. Juhnevičs (46' A. Idowu), T. Labukas, D. Žutič (46' T. Špiegis), J. Kovačič, D. Šernas (46' B. Bimenyimana), M. Velyvis (46' D. Dobrecovs)

19 liepos 15, Pirmadienis 17:00

„Atlantas“ nusileido „Gornik“ ekipai

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai Lenkijoje sužaidė dar vienerias kontrolinės rungtynes. Zabžės miesto stadione uostamiesčio ekipa nusileido vietos „Gornik“ ekipai rezultatu 0:2 (0:1).

Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie nuo pirmų minučių bandė grasinti „Atlanto“ vartams, tačiau patikimai juos saugojęs Stefano Kunchevas neleido varžovams pasižymėti, o kartą uostamiesčio ekipą išgelbėjo virpstas.

Atlaikę varžovų atakų bangą, klaipėdiečiai patys pradėjo ieškoti galimybių pasižymėti. 21-ąją dvikovos minutę į baudos įsiveržė Titas Vitukynas, tačiau savo darbą tinkamai atliko aikštės šeimininkų vartininkas. Po kelių minučių progą pasižymėti turėjo Tadas Labukas, tačiau po smūgio galva kamuolys vėl atsidūrė vartininko rankose.

37-ąją dvikovos minutę traumą patyrė „Atlanto“ vartininkas Stefano Kunchevas, kuris buvo priverstas palikti aikštę - į vartus stojo Lukas Paukštė. Po kelių akimirkų jis buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo - po atlantiečių klaidos aikštės viduryje, „Gornik“ surengė greitą išpuolį kuris baigėsi Igorio Angulo įvarčiu.

Pačioje kėlinio pabaigoje atlantiečiai dar turėjo progą išlyginti rezultatą, kuomet po Andriaus Bartkaus perdavimo į baudos aikštelę įsiveržė T. Vitukynas, tačiau ir šįkart nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko.

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo „Atlanto“ futbolininkai, tačiau išlyginti rezultato nepavyko. 59-ąją dvikovos minutę pavojingą išpuolį surengė aikštės šeimininkai, tačiau patikimai sužaidė L. Paukštė.

72-ąją dvikovos minutę varžovų vartininko budrumą smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų patikrino Vilius Armanavičius, bet pelnyti įvarčio - nepavyko.

Po penkių minučių savo įgūdžius jau teko demonstruoti L. Paukštei. Varžovų puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę, L. Paukštė gaudydamas kamuolį kliudė varžovo koją ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo kartą šioje dvikovoje jau pasižymėjęs I. Angulo.

Iki dvikovos pabaigos nei viena komanda pavojingesnių momentų nebesukūrė, o teisėjo švilpukas užfiksavo aikštės šeimininkų pergalę rezultatu 2:0.

„Atlanto“ sudėtis dvikovoje prieš Gornik: S. Kunchev (37' L. Paukštė), A. Bartkus, D. Petkov, D. Žutič (81' T. Gvazdinskas), G. Gumbaravičius (62' J. Carrion), A. Idowu (86' T. Špiegis), N. Juhnevičs (46' V. Armanavičius), J. Kovačič (85' K. Gusočenko), T. Labukas (56' M. Činikas), T. Vitukynas (75' V. Lukša), D. Dobrecovs (67' M. Velyvis)

Pirmose kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje „Atlanto“ futbolininkai rezultatu 3:0 (1:0) nusileido Balstogės „Jagiellonia“ ekipai.

Kaip ir buvo galima tikėtis, dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau drausmingai gynyboje žaidę klaipėdiečiai neleido varžovams pasiekti įvarčio. Tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje, 41-ąją minutę, „Jagiellonia“ galiausiai pralaužė atlantiečių gynybą. Po perdavimo iš krašto, kamuolį galva į Stefano Kunchevo ginamus vartus pasiuntė O. Mudrinksi.

Antrąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo į aikštę mesdami penkis naujus futbolininkus. Aikštės šeimininkai ir toliau aktyviai ieškojo progų pasižymėti, tačiau klaipėdiečiai gynyboje neklydo.

65-ąją dvikovos minutę geltoną kortelę prieš save išvydo Andrius Bartkus. „Jagiellonia“ futbolininkams po keliolikos minučių pavyko padvigubinti savo pranašumą. 77-ąją dvikovos minutę įvesdamas kamuolį į žaidimą suklydo Stefano Kunchevas, o varžovai gauta dovanėle pasinaudojo idealiai - gavęs perdavimą iš kelių metrų kamuolį į tuščius vartus pasiuntė J. Imaz.

Tas pats J. Imaz 88-ąją minutę įtvirtino savo komandos pergale. Greitoje atakoje „Jagiellonia“ futbolininkai smūgiavo į virpstą, tačiau kamuolys atšoko po J. Imaz kojomis ir jam beliko pasiųsti jį į vartų tinklą.

Kitas rungtynes Lenkijoje „Atlanto“ futbolininkai žais pirmadienį, liepos 15 dieną, Zabržės mieste su vietos „Gornik“ futbolininkais.

„Atlanto“ sudėtis dvikovoje prieš „Jagielonia“: S. Kunchev, J. Carrion (46' G. Gumbaravičius), A. Bartkus (88'T. Špiegis), D. Petkov, D. Žutič (46' M. Činikas), A. Idowu (46' N. Juhnevičs), V. Lukša, V. Armanavičius (76' M. Velyvis), T. Vitukynas (46' K. Cruz, 71' T. Gvazdinskas), J. Kovačič (64' K. Gusočenko), D. Dobrecovs (46' T. Labukas)

19 liepos 11, Ketvirtadienis 11:19

Lenkijoje - dvejos kontrolinės rungtynės

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai jau rytoj išvyksta į Lenkiją, kur šį šeštadienį, liepos 13 dieną, susirungs su Balstogės „Jagiellonia“ klubu. Dvikovos pradžia - 11:00 valandą vietos laiku.

Tačiau atlantiečių kelionė po Lenkiją vien šiomis rungtynėmis nesibaigs. Po mačo Balstogėje, geltonai-mėlyni keliaus į Zabržės miestą, kur sekmadienį surengs treniruotė, o pirmadienį, liepos 15 dieną, sužais dar vienas kontrolines rungtynes su aukščiausioje Lenkijos lygoje rungtyniaujančia „Gornik“ ekipa. Dvikovos pradžia - 17:00 valandą vietos laiku.

Būsimi klaipėdiečių varžovai praėjusių metų Ekstraklasa pirmenybėse užėmė dvyliktąją vietą - iškovotos septynios pergalės, dešimt kartų sužaista lygiosiomis ir patirta trylika pralaimėjimų.

Dvikova vyks Zabržės miesto stadione, talpinančiame daugiau nei trisdešimt vieną tūkstantį žiūrovų.

„Atlanto“ ekipa kontrolinėse rungtynėse išbandys ir keletą naujokų - po stovyklos Lenkijoje paaiškės, ar jie papildys uostamiesčio ekipą ir padės tolimesnėse A lygos kovose.

Po trumpų atostogų Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai vėl susirinko į treniruotes. Ne savo noru praleidę 17-ąjį A lygos turą, klaipėdiečiai dabar ruošiasi rimtam jėgų išbandymui - jau šį šeštadienį, liepos 13 dieną, Balstogės miesto stadione geltonai-mėlyni žais draugiškas rungtynes su Lenkijos aukščiausios lygos startui besiruošiančia „Jagiellonia“ ekipa.

„Po paskutinės dvikovos Marijampolėje turėjome daugiau nei savaitę laiko pailsėti nuo futbolo. Galėjome daugiau laiko skirti savo šeimai bei artimiesiems. Tačiau dabar turime grįžti į ritmą, nes laukia rimtas išbandymas - „Jagiellonia“. Tai puiki komanda ir mes džiaugiamės, kad turėsime galimybę išbandyti savo jėgas su aukšto lygio varžovais. Manau, kad šios rungtynės mums bus labai naudingos, ypač ruošiantis dar laukiančioms A lygos kovoms.“, - sakė „Atlanto“ gynėjas iš Nikaragvos Jose Carrionas.

Planuojama, kad A lygos pertraukos metu uostamiesčio ekipa sužais dar keletą kontrolinių rungtynių.

„Prieš sezono pradžią turėjome mažai laiko pasiruošti čempionato startui, bet, ko gero, tai nėra tinkamas pasiteisinimas. Pirmoje sezono pusėje buvo nemažai rungtynių, kuriose žaidėme gerai, bet apmaudžiai klydome ir taškų iškovoti nepavykdavo. Manau, kad tinkamai išnaudoję pertrauką ir pagerinę tarpusavio supratimą, į A lygos kovas galime grįžti stipresni.“, - teigė futbolininkas.

Pirmą kartą per savo karjerą legionieriaus duonos ragaujantis nikaragvietis neslepia, kad Lietuvos futbolo lygis - pakankamai aukštas, tačiau pirma čempionato pusė parodė, jog kautis galima su visomis ekipomis.

„Lengvų rungtynių čempionate nebūna. Visos komandos ir visi futbolininkai kovoja dėl kiekvieno aikštės metro, atiduoda visas jėgas, nes visi siekia tik vieno - pergalės. Džiaugiuosi, kad esu Klaipėdoje, nes ši patirtis man neįkainojama. Komandoje esame tarsi vienas kumštis, vienas kitą palaikome tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Esu maloniai nustebintas ir „Vakarų Fronto“ vyrukais, kurie su mus palaiko kiekvienose rungtynėse, visai nesvarbu, kad rezultatai ir nėra patys geriausi.“.

Kontrolines rungtynes su Balstogės „Jagiellonia“ ekipa „Atlanto“ futbolininkai žais liepos 13 dieną, šeštadienį. Dvikovos Lenkijoje pradžia - 11:00 valandą. Į A lygos kovas geltonai-mėlyni po pertraukos stos rugpjūčio 4 dieną, kuomet į uostamiestį atvyks vieni iš čempionato lyderių - Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.

19 birželio 29, Šeštadienis 23:01

Įveikti čempionato lyderių nepavyko

16-ojo A lygos turo rungtynėse Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai išvykoje stojo į kovą su čempionato lyderiais - Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Nors uostamiesčio ekipa pirmoji pasiekė įvartį ir persvarą išlaikė visą pirmąjį kėlinį, tačiau po pertraukos šalies čempionai įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 4:1 (1:0).

Susitikimas „Sūduvai“ vėl prasidėjo šaltu dušu. Kartą Vytautas Lukša smūgiavo visiškai šalia vartų, šeimininkai į tai atsakė ataka, kurioje buvo sudrebintas skersinis, tačiau 25-ąją minutę į rikiuotę grįžusiam Ivanui Kardumui teko traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo.

25-ąją minutę baudos aikštelėje atsidūręs Devidas Dobrecovas atmetė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Tadui Labukui, kuris tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

T.Labukas pakeitė traumą patyrusį Titą Vitukyną, savo ruožtu, „Sūduvos“ ekipoje taip pat buvo atliktas priverstinis keitimas – Tosaintas Rickettsas aikštėje užleido vietą į Marijampolę grįžusiam Josipui Tadičiui.

Kroatas į žaidimą įsitraukė aktyviai, tačiau jam ir komandos draugams nepavyko pirmame kėlinyje nuginkluoti „Atlanto“ vartų stačiakampyje debiutavusio bulgaro Stefano Kunčevo.

Tiesa, įvarčiai į Klaipėdos klubo vartus pasipylė po pertraukos. 57-ąją minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo pasižymėjo Sandro Gotalas, o netrukus pastarasis futbolininkas atliko rezultatyvų perdavimą, kai 61-ąją minutę rezultatą persvėtė Mihretas Topčagičius.

Galutinius taškus marijampoliečiai sudėjo dvikovos pabaigoje. 86-ąją minutę po dar vieno S. Gotalo perdavimo įvarčiu džiaugėsi A. Švrljuga, 89-ąją minutę galutinį tašką mače padėjo M. Topčagičius.

19 birželio 29, Šeštadienis 12:50

„Atlanto“ gretose - du naujokai

Klaipėdos „Atlanto“ komandos sudėtį papildė du naujokai. Vos atsidarius žaidėjų perėjimų langui, uostamiesčio ekipa stiprinasi dvejais legionieriais iš Bulgarijos.

Geltonai-mėlynus marškinėlius apsivilks 28-erių metų vartininkas iš Stefanas Kunchevas bei atraminio saugo bei vidurio gynėjo pozicijose galintis žaisti Dimitaras Petkovas.

Abu naujokai į uostamiestį atvyko šios savaitės pradžioje, o praėję medicininę patikrą prisijungė prie komandos treniruočių.

Vartininkas Stefanas Kunchevas, prieš atvykdamas į Klaipėdą, rungtyniavo Bulgarijos antrosios lygos Dobričiaus „Dobrudža“ ekipoje. Per savo karjerą patyręs futbolininkas yra gynęs ir aukščiausioje gimtosios šalies lygoje rungtyniaujančios Sofijos „Levski“, Plovdivo „Lokomotiv“ bei Sofijos „Slavia“ vartus.

31-erių metų Dimitaras Petrovas prieš tai atstovavo Sandanskio „Vihren“ ekipai. Per savo karjerą futbolininkas legionieriaus duonos ragavo ne vienos šalies aukščiausiose lygose - žaidėjas rungtyniavo Bulgarijos, Moldovos, Kipro, Gruzijos čempionatuose.

S. Kunchevas vilkės 12-uoju, o D. Petrovas - 27-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Lietuvos futbolo A lygos 16-ajame ture laukia įdomi dvikova tarp sėkmingai namuose rungtyniaujančio „Panevėžio“ bei čempioną medžiojančio Vilniaus „Žalgirio“.

„Panevėžys“ – Vilniaus „Žalgiris“. Birželio 29 dieną 16 val. Panevėžys, „Aukštaitijos“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:3, 1:2

„Aukštaitijos“ stadione dar nė karto nesuklupęs „Panevėžys“ po 15-ojo turo kovų gali šoktelti net į penktąją vietą.

Per pastarąsias šešerias rungtynes vos kartą pralaimėję panevėžiečiai šiuo metu su 13 surinktų taškų turnyro lentelėje žengia šešti. Šią savaitę Aukštaitijos klubas turėjo paplušėti „SHARP LFF taurėje“, kur po 120 minučių kovos buvo įveikti FA „Šiauliai“. Tą sykį komandai padėjo vienas iš klubo lyderių Rafaelis Ledesma, kuris artimiausiame mače dėl diskvalifikacijos žaisti negalės. Stabiliai taškus rinkti pradėjęs „Panevėžys“ per trejas rungtynes „Aukštaitijos“ stadione iškovojo 7 taškus, tad išvykoje kartais klumpantiems vilniečiams iš čia išsivežti pergalę bus išties sunku.

„Žalgiris“ iškovojo pergales pastarosiose trejose rungtynėse, tačiau vicečempionų pademonstruotas žaidimas, o ypač gynyba, nepaliko solidaus įspūdžio. Stringantį komponentą sieks patobulinti naujokas Klemenas Bolha, kuris Panevėžyje jau galės debiutuoti A lygoje. Kita vertus, į rikiuotę grįžo Victoras Perezas, o šis ispanas poroje su Modestu Vorobjovu pranokdavo oponentus aikštės viduryje. „Aukštaitijos“ stadione „Žalgiris“ apsilankys po beveik dvejų metų pertraukos – pastaroji dvikova čia baigėsi nesėkme LFF taurės finale prieš Kauno „Stumbrą“.

„Kauno Žalgiris“ – „Palanga“. Birželio 29 dieną 18 val. Kaunas, SM „Tauro“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 6:1, 3:0

Ne itin sėkmingą antrąjį ratą sužaidę žalgiriečiai priims kol kas palankiausią šio sezono varžovą.

Laikinosios sostinės klubas per pastarąsias šešerias rungtynes laimėjo tik kartą ir nusileido į ketvirtą turnyro lentelės vietą, kurioje gali jaustis gana užtikrintai. Šį sykį „Kauno Žalgiris“ neturės bėdų dėl diskvalifikacijų: komandai nepadės tik taip pat šeštadienį su Bisau Gvinėjos rinktinės apranga Afrikos Tautų taurėje rungtyniausiantis Rudinilsonas Silva bei po traumos atsigaunantis Egidijus Vaitkūnas. „SHARP LFF taurėje“ kauniečiai turėjo nemenkų problemų Kretingoje, kur po netikėtai atkaklios kovos buvo įveikta „Minija“ – dar vienas panašus atsipalaidavimas gali kainuoti prarastus taškus.

Po techninio laimėjimo „Palanga“ papildė savo taškų kraitį, tačiau per porą pastarųjų mėnesių čempionato autsaideriai džiaugėsi tik pergalėmis „SHARP LFF taurės“ varžybose. Vis dėlto palangiškiai neatrodo tarsi mušami berniukai ir ne sykį antrame rate buvo arti iškovotų taškų net ir dvikovose prieš stipriausias pirmenybių komandas. Komandos gynyba ir toliau nerungtyniauja užtikrintai, tačiau puolėjai – Andrejus Miazinas bei Idrisas Umajevas – yra pavojingi kiekvienam varžovui.

Marijampolės „Sūduva“ – Klaipėdos „Atlantas“. Birželio 29 dieną 19 val. Marijampolė, „Arvi“ arena. Ankstesnės rungtynės: 5:0, 4:0

Dešimtosios pergalės iš eilės neiškovoję čempionai namuose priims varžovą, kurį šiame sezone du sykius be gailesčio sutriuškino.

Patirta nesėkmė prieš Vilniaus „Riterius“ ir „Žalgirio“ pergalė aptirpdė sūduviečių pranašumą nuo artimiausių konkurentų iki 2 taškų. Pastarajame mače „Sūduvai“ nepadėjo trys itin svarbūs žaidėjai – Ivanas Kardumas, Semiras Kerla bei Paulius Golubickas – realu, jog jie bus sugrąžinti į startinę sudėtį, jeigu tik bus pasiruošę. Be to, į kovą strategas Vladimiras Čeburinas galės mesti į komandą sugrįžusį Josipą Tadičių. Čempionai bus motyvuoti grįžti į pergalingas vėžes ir dar vieno panašaus kluptelėjimo šiame mače tikėtis gana sunku.

„Atlantas“ iškovojo svarbų tašką namuose, pademonstruodamas stiprią kovinę dvasią. Marijampolėje rungtyniaujant nepamatysime dviejų patyrusių žaidėjų: puolėjas Darvydas Šernas yra diskvalifikuotas vienam, o buvęs „Sūduvos“ žaidėjas Marius Činikas – dviem mačams. Kita vertus, Klaipėdos klubą papildė du naujokai iš Bulgarijos – vartininkas Stefano Kunčevas ir saugas Dimitaras Petkovas. Ar jie debiutuos „Arvi“ arenoje – pamatysime, tačiau po tokio puikaus Luko Paukštės pasirodymo vartų sargo pozicija bent jau artimiausioje dvikovoje turėtų būti nepajudinama.

Po futbolininkų susistumdymo dvikovoje tarp „Atlanto“ ir  „Kauno Žalgirio“ ekipų, iš aikštės teisėjo sprendimu buvo išvarytas Titas Vitukynas.
LFF Drausmės komitetas dar kartą peržiūrėjo šį epizodą ir nusprendė, kad raudona kortelė T. Vitukynui buvo parodyta nepelnytai.
„Video peržiūros metu paaiškėjo, kad šį pažeidimą padarė ne Titas Vitukynas, o Marius Činikas. Rungtynių teisėjas Darius Petraška patvirtino, kad kortelė buvo įrašyta ne tam žaidėjui“, – rašoma bylos santraukoje.
LFF DK nusprendė panaikinti T. Vitukynui skirtą raudoną kortelę, o už smūgį varžovui delnu per veidą „Atlanto“ žaidėjui Mariui Činikui skirti 3 (trejų) rungtynių diskvalifikaciją.

19 birželio 22, Šeštadienis 16:04

Kovinga dvikova baigėsi lygiosiomis

Lietuvos futbolo A lygoje įvyko dar viena atkakli akistata tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“.

15-ajame ture šios dvi komandos susitiko uostamiestyje ir po kovingo mačo išsiskyrė taikiai – 1:1 (0:1).

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo kauniečiai, kurie jau 7-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį. Andrius Bartkus baudos aikštelėje nugriovė Joao Figueiredo, tad rezultatyvusis „Kauno Žalgirio“ brazilas stojo prie 11 metrų atžymos.

Vis dėlto J. Figueiredo ir Luko Paukštės akistatoje triumfavo pastarasis, atrėmęs brazilo smūgį.

20-ąją minutę rezultatyviausias „Kauno Žalgirio“ žaidėjas vis tik džiaugėsi įvarčiu. J. Figueiredo taikliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnė devintą įvartį šiame sezone.

Klaipėdiečiai žaidė kovingai ir rezultatą išlygino 49-ąją dvikovos minutę. Greitos atakos metu Darvydas Šernas baudos aikštelėje surado Titą Vitukyną, kuris taikliu smūgiu vienu lietimu pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Kovingoje akistatoje netrūko aistrų, o „Atlantas“ dar sykį rungtynes baigė be pašalinto žaidėjo. 68-ąją minutę po kilusio susistumdymo iš aikštės buvo pašalintas Klaipėdos klubo įvarčio autorius T. Vitukynas.

Per likusį pusvalandį geresnes progas išplėšti pergale turėjo svečiai. Tomo Mikuckio smūgis galva buvo netikslus, paskutinėmis minutėmis savo komandą išgelbėjo puikias rungtynes sužaidęs L. Paukštė.

„Kauno Žalgiris“ su 23 taškais žengia ketvirtas, o „Atlantas“ su 12 taškų – šeštas.